Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1622957
10524
329
100
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993): BUÉK ex libris . Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11,5x7,5 cm 1649780
10525
329
100
Ex libris - small-graphics
Szabó jelzéssel: Lustig István könyvtárából. Klisé, papír, jelzett a klisén, 6x6,5 cm 1794252
10526
329
Ex libris - small-graphics
Oskar Thorsen (?-?): Ex Libris, Leonardo da Vinci. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6,5 cm 1834321
10527
329
Ex libris - small-graphics
Foujita Tsugouharu (1886-1968): Szerelmespár. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 13×9 cm 1794364
10528
329
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Debreceni Izraelita Polgári Leányiskola, klisé, jelzett a klisén, 7,5×6,5 cm 1794375
10529
329
Ex libris - small-graphics
Ladislav Vlodek (1907-1996): Erotikus ex libirs Karolj Zakovic. Fametszet, papír, jelzett, 12×10 cm 1789225
10530
329
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Erzsébet-híd. Rézkarc, papír, 20×29 cm 1837790
10531
329
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Népmese-illusztrációk, 5 db. Rézkarc, papír, 6,5×9 cm 1649691
10532
329
100
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 9,5x6 cm 1807271
10533
329
Ex libris - small-graphics
9 db különféle technikájú részben jelzett külföldi ex libris / 9 worldwide ex libris bookplates. Different techniques 1807269
10534
329
Ex libris - small-graphics
9 db különféle technikájú részben jelzett külföldi ex libris / 9 worldwide ex libris bookplates. Different techniques 1807263
10535
329
Ex libris - small-graphics
9 db különféle technikájú részben jelzett külföldi ex libris / 9 worldwide ex libris bookplates. Different techniques Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft