Bolhapiac Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1835936
11540
329
Flea Market
Gorham jelzett alpakka vajazókés. 17 cm 1835384
11541
329
Flea Market
Régi fémkeretes szemüveg fém tokkal 1835955
11542
329
Flea Market
1835249
11543
329
Flea Market
Díszes régi bútorkulcs 7 cm / vintage key 1835228
11544
329
Flea Market
Veszta Szűz. Kézzel festett fémlapon likőrös üveg címke 7x12 cm 1833543
11545
329
Flea Market
10 db régi borotvapenge, eredeti csomagolásában 1834279
11546
329
Flea Market
A Csángó Bőröndösműhely 2 db alumínium védjegye, h: 2,5 cm 1834286
11547
329
Flea Market
Vadászmotívumos tiszti lánc, h:13 cm 1834116
11548
329
Flea Market
Retró úti mini sakk készlet, eredeti tokjában, 10,5×8×2 cm 1833698
11549
329
Flea Market
Mandzsettagomb pár és nyakkendőtű 1836590
11550
329
Flea Market
Gyöngyház berakásos töltőtoll 1834248
11551
329
Flea Market
Fém cigarettatárca, beépített iránytűvel, nem működik, jelzés nélkül, belül sérült, 10×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft