Münzen und medaillen A.G. Svájci érmekatalógus ~30-40. száma egybekötv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/328/kategoriak~Numizmatika/Numizmatikai-irodalom~2500002/Munzen-und-medaillen-AG-Svajci-ermekatalogus-7E30-40-szama-egybekotve-1954-tol-1959-ig-DC3~II1771817
1771817
30052
328
Numismatics Literature
Numizmatika
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Münzen und medaillen A.G. Svájci érmekatalógus ~30-40. száma egybekötve, 1954-től 1959-ig. Díszes, kopott, sérült kötésben. Használt, de jó állapotú.
: ttg