Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 29

DN Nemzetünk Nagyjai - Kossuth Lajos azt üzente... / Isten áldd meg a magyart! Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,26g/0.999/35mm) T:PP
30541.

DN "Nemzetünk Nagyjai - Kossuth Lajos azt üzente... / Isten áldd meg a magyart!" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,26g/0.999/35mm) T:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
DN Nemzetünk Nagyjai - A haza bölcse - Deák Ferenc / Isten áldd meg a magyart! Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP patina
30542.

DN "Nemzetünk Nagyjai - A haza bölcse - Deák Ferenc / Isten áldd meg a magyart!" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP patina

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
DN Örök értékeink / Himnusz aranyozott, ezüstözött fém emlékérem. Szign.: CSA (38,5mm) T:1
30543.

DN "Örök értékeink / Himnusz" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem. Szign.: CSA (38,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Örök Értékeink / Kokárda ezüstözött, aranyozott Cu emlékérem T:1
30544.

DN "Örök Értékeink / Kokárda" ezüstözött, aranyozott Cu emlékérem T:1

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Örök értékeink / Aranycsapat aranyozott, ezüstözött fém emlékérem. Szign.: CSA (38,5mm) T:1
30545.

DN "Örök értékeink / Aranycsapat" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem. Szign.: CSA (38,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
2014. A magyar festészet remekművei / Szinyei Merse Pál 1845-1920 / Lilaruhás nő 1874 multicolor Cu emlékérem tanúsítvánnyal (35x60mm) T:PP fo
30546.

2014. "A magyar festészet remekművei / Szinyei Merse Pál 1845-1920 / Lilaruhás nő 1874" multicolor Cu emlékérem tanúsítvánnyal (35x60mm) T:PP fo

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Németország DN Kirchenstaat 50 Bajocchi 1852 jelzett Ag bélyegérem (8,05g/0.999/24x21mm) T:PP fo. Germany ND Kirchenstaat 50 Bajocchi 1852 marked Ag stamp-shaped medallion (8,05g/0.999/24x21mm) C:PP spotted
30547.

Németország DN "Kirchenstaat 50 Bajocchi 1852" jelzett Ag bélyegérem (8,05g/0.999/24x21mm) T:PP fo. Germany ND "Kirchenstaat 50 Bajocchi 1852" marked Ag stamp-shaped medallion (8,05g/0.999/24x21mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
Németország DN Grossbritannien 1840 One Penny jelzett Ag bélyegérem (6g/0.999/24x21mm) T:PP fo. Germany ND Grossbritannien 1840 One Penny marked Ag stamp-shaped medallion (6g/0.999/24x21mm) C:PP spotted
30548.

Németország DN "Grossbritannien 1840 One Penny" jelzett Ag bélyegérem (6g/0.999/24x21mm) T:PP fo. Germany ND "Grossbritannien 1840 One Penny" marked Ag stamp-shaped medallion (6g/0.999/24x21mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
Németország DN Kanada 12 Pence 1851 jelzett Ag bélyegérem (7,96g/0.999/24x21mm) T:PP fo. Germany ND Kanada 12 Pence 1851 marked Ag stamp-shaped medallion (7,96g/0.999/24x21mm) C:PP spotted
30549.

Németország DN "Kanada 12 Pence 1851" jelzett Ag bélyegérem (7,96g/0.999/24x21mm) T:PP fo. Germany ND "Kanada 12 Pence 1851" marked Ag stamp-shaped medallion (7,96g/0.999/24x21mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10
Németország DN Bayern Ein Kreuzer 1849 jelzett Ag bélyegérem (6,04g/0.999/24x21mm) T:PP fo. Germany ND Bayern Ein Kreuzer 1849 marked Ag stamp-shaped medallion (6,04g/0.999/24x21mm) C:PP spotted
30550.

Németország DN "Bayern Ein Kreuzer 1849" jelzett Ag bélyegérem (6,04g/0.999/24x21mm) T:PP fo. Germany ND "Bayern Ein Kreuzer 1849" marked Ag stamp-shaped medallion (6,04g/0.999/24x21mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
Németország DN Svájc 1850. 2 1/2Rp jelzett Ag bélyegérem (6,05g/0.999/24x21mm) T:PP fo. Germany ND Switzerland 1850. 2 1/2Rp marked Ag stamp-shaped medallion (6,05g/0.999/24x21mm) C:PP spotted
30551.

Németország DN "Svájc 1850. 2 1/2Rp" jelzett Ag bélyegérem (6,05g/0.999/24x21mm) T:PP fo. Germany ND "Switzerland 1850. 2 1/2Rp" marked Ag stamp-shaped medallion (6,05g/0.999/24x21mm) C:PP spotted

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
Németország DN Mauritius 1847 Two Pence jelzett Ag bélyegérem (6,10g/0.999/24x21mm) T:PP kis patina Germany ND Mauritius 1847 Two Pence marked Ag stamp-shaped medallion (6,10g/0.999/24x21mm) C:PP small patina
30552.

Németország DN "Mauritius 1847 Two Pence" jelzett Ag bélyegérem (6,10g/0.999/24x21mm) T:PP kis patina Germany ND "Mauritius 1847 Two Pence" marked Ag stamp-shaped medallion (6,10g/0.999/24x21mm) C:PP small patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft