Selva Raja Yesudian: Mi a jóga? Fordította: vitéz Neszthyné Haich Erzsébet. Bp., 1943, Széchényi Irodalmi és Művészeti Rt., (Nagyvárad, Betnár Béla "Grafika"-ny.) Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.
A sakkjáték gyöngyei. Válogatott mesterjátszmák és hadállások. Összegyűjtötte: Forgács Leó. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói papírkötés, foltos borítóval,82-95. oldal között kijáró lapokkal.