Térképek

Tételek száma: 88

cca 1910 Mehadia, Pancsova 2 db katonai térkép
12495.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
XIX. sz. Csencs és Veszelye települések dűlőinek kézzel rajzolt térképe 35x50 cm
12496.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
12497.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1910 Bresztovác, Smorze környéki 2 db katonai térkép / military maps
12498.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12499.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
12500.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12501.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
R. Tramplers: Mittelschul-atlas. Wien, 1900, K.K. Hof und Staatsdruckerei, 2 p.+54 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró térképpel.
12502.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
4 db térkép (A Börzsöny hegység, Oberbayern-Tirol, Egyiptom-Palesztina, stb.)
12503.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Recsk-Sirok-Verpelét környéke, 1:10000, 11 db topográfiai térkép
12504.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1939 Csonka Magyarország közigazgatási beosztása Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet, 99x70 cm. Berajzolva vasút vonalak
12505.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
XIX. sz. eleje: 13 db nagyméretű rézmetszetű ország térkép jó állapotban 45x55 cm / 13 large etched maps 45x55 cm
12506.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft