cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
1911 Az Országos Magyar Királyi Iparművészeti Iskola nappali és esti képzéseinek tanórarendjei az 1910/11. tanévre, a nappali hátoldalán tájékoztatóval, 33x51 cm és 25x33 cm közötti méretben, jó állapotban.
1912-1950 Vegyes nyomtatvány tétel, 10 db:
Katolikus keresztény erkölcstan, A kereskedelmi levelek, kereskedelmi könyvek, és ajánlatok illetéke, Tárgymutató a költségvetési és indemnitási törvényekben felvett idegen szakaszokhoz, Anyák jogai, Csecsemőtápszerek a hétköznapi gyakorlatban, A váltók illetéke, Rokkantellátási adó, Leltári utasítás az állami gimnáziumok és reáliskolák...ingó vagyonának kezelésére és elszámolására. Különféle kiadásban, változó állapotban.
1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. /
1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Paperbinding, in paper cover, with torn pages, with black-and-white full pages illustrations, in German language.