Aláírás

Tételek száma: 136

Alekszandr Viktorenko (1947- ) és Alekszandr Szerebrov (1944-2013) szovjet űrhajósok aláírásai emlékborítékon /  Signatures of Aleksandr Viktorenko (1947- ) and Aleksandr Serebrov (1944-2013) Soviet astronauts on envelope
11860.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Anatolij Filipcsenko (1928- ) szovjet űrhajós aláírása emlékborítékon /  Signature of Anatoliy Filipchenko (1928- ) Soviet astronaut on envelope
11861.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vlagyimir Ljahov (1941- ) szovjet és Alekszandr Alekszandrov (1951- ) bolgár űrhajósok aláírásai emlékborítékon /  Signatures of Vladimir Lyahov (1941- ) Soviet and Aleksandr Aleksandrov (1951- ) Bulgarian astronauts on envelope
11862.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Valentyina Tyereskova (1937- ) szovjet űrhajós aláírása emlék levelezőlapon /  Signature of Valentina Tereshkova (1937- ) Soviet astronaut on postcard
11863.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Jurij Glazkov (1939-2008) és Viktor Gorbatko (1934-2017) orosz űrhajósok aláírásai emlékborítékon /  Signatures of Yuriy Glazkov (1939-2008) and Viktor Gorbatko (1934-2017) Russian astronauts on envelope
11864.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Leonyid Kizim (1941-2010) szovjet űrhajós aláírása emlékborítékon /  Signature of Leonid Kizim (1941-2010) Soviet astronaut on envelope
11865.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sass Sylvia (1951-) Liszt Ferenc-díjas magyar opera-énekesnő (szoprán), érdemes művész, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagjának saját kezű aláírása egy a művésznőt ábrázoló Mezei Béla által jelzett fotón, 14x9cm
11866.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1943 A Ferencváros (Fradi) ladarúgócsapat tagjai által aláírt képeslap Zentai II. Zentai, és mások mellett Herczeg Ferenc író aláírásával Lyka Antalnak / Autograph signed postcard of the Ferencvaros football team
11867.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1930-1940 gencsi és keresztúri Sikolya Lajos (?-?) Gábor Áron Székely Magyar Orsz. Munkás Szövetség, Szilágyi Erzsébet Erdélyi Nő Egyesület főtitkárának, Bem Apó Székely Polgári Lövész Egyesület elnökének sorai és aláírása névjegykártyáján, valamint plusz egy névjegykártyája.
11868.

cca 1930-1940 gencsi és keresztúri Sikolya Lajos (?-?) "Gábor Áron" Székely Magyar Orsz. Munkás Szövetség, "Szilágyi Erzsébet" Erdélyi Nő Egyesület főtitkárának, "Bem Apó" Székely Polgári Lövész Egyesület elnökének sorai és aláírása névjegykártyáján, valamint plusz egy névjegykártyája.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Käthe von Nagy (1904-1973) színésznő saját kézzel aláírt fotólapja
11869.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kormos Tivadar (1881-1946) geológus, paleontológus, barlangkutató saját kézzel írt levelezőlapja Szörényi Erzsébet (1904-1987) geológusnak
11870.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr.Zerkowitz Imre (1867 - 1933) jogász saját kézzel írt levele feleségének
11871.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft