1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2 kis ph.
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:XF small edge error
NMK 418
1935-1945. "A Magyar Érdemkereszt II. osztálya - A Magyar Érdemrend középkeresztje hadiszalagon" zománcozott kitüntetés piros nyakszalaggal, nem eredeti dísztokban (52mm-s későbbi típus) T:1-,2 cserélt a szalagtartó és a karika
Hungary 1935-1945. "Hungarian Order of Merit, Commander's Cross" enamelled decoration with red neck ribbon in not original case (52mm later type) C:AU,XF the ring and the ribbon-holder are replaced
NMK 375.
Belgium DN Katonai sport jelvény, zománcozott és aranyozott (49x34mm) T:2,2- zománchiány, hajlott
Belgium ND Military sport badge, enamelled and gold plated (49x34mm) C:XF,VF enamell missing, bent
Német Birodalom 1914-1915. "Kárpáti őrség 1914-1915 - Déli Német Hadsereg" fém jelvény (24x30mm) T:1-,2 / German Empire 1914-1915. "Karpathen wacht 1914-1915 - Deutsche Südarmee (Carpathian Watch 1914-1915 - German Southern Army" badge (24x30mM) C:AU,XF
Németország / Weimari Köztársaság 1921. "Flandriai Haditengerészeti Hadtest Érdemkeresztje" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2
Germany / Weimar Republic 1921. "Ehren- und Erinnerungskreuz des Marinekorps Flandern (Honor and Remembrance Cross of the Navy Corps, Flanders)" Br decoration without ribbon C:XF
Szovjetunió 1968. "50 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:2 patina
Soviet Union 1968. "50 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon C:XF patina