Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 66

30403.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kiss Nagy András (1930-1997) 1980. II.János Pál pápa / A Magyarok Nagyasszonya kápolnájának felszentelése alkalmából kiadott Br emlékérem tokban (50mm) T:1
30404.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kovács Dezső (1921-) 1970. JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770 peremen jelzett Ag emlékérem (134,18g/0.835/69,5mm) T:2 patina /  Hungary 1970. Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770 Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Szign.: Dezső Kovács (134,18g/0.835/69,5mm) C:XF patina
30405.

Kovács Dezső (1921-) 1970. "JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770" peremen jelzett Ag emlékérem (134,18g/0.835/69,5mm) T:2 patina / Hungary 1970. "Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Szign.: Dezső Kovács (134,18g/0.835/69,5mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Lapis András (1942-) 1983. MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina
30406.

Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lapis András (1942-) 1988. I. István 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők Ag csegely emlékérem (18,29g/0.835/32,5mm) T:1- Adamo SG21
30407.

Lapis András (1942-) 1988. "I. István 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" Ag csegely emlékérem (18,29g/0.835/32,5mm) T:1- Adamo SG21

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Lebó Ferenc (1960-) 1996. MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30,9g/0.925/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) a tok sérült
30408.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme" Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30,9g/0.925/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) a tok sérült

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30409.

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
800 Ft
30410.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
Idősebb Pál Mihály (1911-1971) DN Egyoldalas bronz plakett, férfi alak mellett angyalok (1648g/187mm) T:2 /  Hungary ND One sided Br plaque, man with angelic figures. Sign.: Mihály Pál the elder (1648g/187mm) T:2
30411.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. Tangl Károly Br emlékérem (70mm) T:2- k.,ph.
30412.

Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Tangl Károly" Br emlékérem (70mm) T:2- k.,ph.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Pátzay Pál (1896-1979) 1966. 25 éves a Budapesti Kórus Br emlékérem dísztokban (71mm) T:1-,2
30413.

Pátzay Pál (1896-1979) 1966. "25 éves a Budapesti Kórus" Br emlékérem dísztokban (71mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. Kajlinger Mihály 1860-1924 Br plakett (100mm) T:2  HP 5590.
30414.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Kajlinger Mihály 1860-1924" Br plakett (100mm) T:2 HP 5590.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft