Külföldi fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 517

Ukrajna 2006. 5H Cu-Ni-Zn Vernadsky Antarktiszi Állomás T:1 Ukraine 2006. 5 Hryven Cu-Ni-Zn Vernadsky Antarctic Station C:UNC Krause KM#387
31156.

Ukrajna 2006. 5H Cu-Ni-Zn "Vernadsky Antarktiszi Állomás" T:1 Ukraine 2006. 5 Hryven Cu-Ni-Zn "Vernadsky Antarctic Station" C:UNC Krause KM#387

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ukrajna 2006. 5H Cu-Ni-Zn A pénzreform 10. évfordulója T:1 Ukraine 2006. 5 Hryven Cu-Ni-Zn 10 Years to the Reform in Ukraine C:UNC Krause KM#413
31157.

Ukrajna 2006. 5H Cu-Ni-Zn "A pénzreform 10. évfordulója" T:1 Ukraine 2006. 5 Hryven Cu-Ni-Zn "10 Years to the Reform in Ukraine" C:UNC Krause KM#413

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vietnám / Kommunista állam 1946. 2D Br Ho Si Minh T:2,2- Vietnam / Rebel Communist State 1946. 2 Dong Br Ho Chi Minh C:XF,VF Krause KM#4
31158.

Vietnám / Kommunista állam 1946. 2D Br "Ho Si Minh" T:2,2- Vietnam / Rebel Communist State 1946. 2 Dong Br "Ho Chi Minh" C:XF,VF Krause KM#4

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zambia 1964-1992. 25db-os fémpénz tétel T:1-3 Zambia 1964-1992. 25pcs of coins C:UNC-F
31159.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
Zambia 2003. 1000K Ag Elefánt + 2000K Ag Elefánt + 5000K Ag Elefánt + 10.000K Ag Elefánt összesen 116,23g súlyban, fa dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:PP egyiken kis patina Zambia 2003. 1000 Kwacha Ag Elephant + 2000 Kwacha Ag Elephant + 5000 Kwacha Ag Elephant + 10.000 Kwacha Ag Elephant in sum total of 116,23 grams, with numbered certificate, in wooden case C:PP small patina  Krause KM#183, KM#184, KM#165, KM#188
31160.

Zambia 2003. 1000K Ag "Elefánt" + 2000K Ag "Elefánt" + 5000K Ag "Elefánt" + 10.000K Ag "Elefánt" összesen 116,23g súlyban, fa dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:PP egyiken kis patina Zambia 2003. 1000 Kwacha Ag "Elephant" + 2000 Kwacha Ag "Elephant" + 5000 Kwacha Ag "Elephant" + 10.000 Kwacha Ag "Elephant" in sum total of 116,23 grams, with numbered certificate, in wooden case C:PP small patina Krause KM#183, KM#184, KM#165, KM#188

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Zöld-foki szigetek / Portugál gyarmat 1930-1967. 10c-2 1/2Esc (5xklf) T:1-,2,3 Cape Verde / Portugese colony 1930-1967. 10 Centavos - 2 1/2 Escudos (5xdiff) C:AU,XF,F
31161.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
Zöld-foki szigetek / Portugál gyarmat 1953. 10Esc Ag T:1-,2 Cape Verde / Portugese colony 1953. 10 Escudos Ag C:AU,XF
31162.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Zöld-foki Köztársaság 1977-1985. 20c-20Esc (8xklf) T:1-,2 Cape Verde 1977-1985. 20 Centavos - 20 Escudos (8xdiff) C:AU,XF
31163.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zöld-foki Köztársaság 1994. 1Esc-100Esc (9xklf) T:1- Cape Verde 1994. 1 Escudo - 100 Escudos (9xdiff) C:AU
31164.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2007. 2E Római szerződés (12xklf) közte Portugália, Ausztria, Finnország és Írország + 2009. 2E Nemzetközi gyermekév (16xklf) közte Málta, Franciaország, Szlovákia és Ciprus + Magyarország 2005. 50Ft Gyermekmentő Szolgálat aranyozott + 2007. 50Ft Római Szerződés aranyozott. Az összes együtt egy kissé sérült, kivehető tálcás éremtartó kazettában. T:1--2- 2007. 2 Euro Treaty of Rome (12xdiff) including Portugal, Austria, Finland and Ireland + 2009. 2 Euro International Year of the Child (16xdiff) including Malta, France, Slovakia and Cyprus + Hungary 2005. 50Ft International Children Safety Service gilt coin +2007. 50Ft +Treaty of Rome gilt coin. All together in a damaged coin casette with removable tray C:AU-VF
31165.

2007. 2E "Római szerződés" (12xklf) közte Portugália, Ausztria, Finnország és Írország + 2009. 2E "Nemzetközi gyermekév" (16xklf) közte Málta, Franciaország, Szlovákia és Ciprus + Magyarország 2005. 50Ft "Gyermekmentő Szolgálat" aranyozott + 2007. 50Ft "Római Szerződés" aranyozott. Az összes együtt egy kissé sérült, kivehető tálcás éremtartó kazettában. T:1--2- 2007. 2 Euro "Treaty of Rome" (12xdiff) including Portugal, Austria, Finland and Ireland + 2009. 2 Euro "International Year of the Child" (16xdiff) including Malta, France, Slovakia and Cyprus + Hungary 2005. 50Ft "International Children' Safety Service" gilt coin +2007. 50Ft +Treaty of Rome" gilt coin. All together in a damaged coin casette with removable tray C:AU-VF

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
2009. 50c multicolor festett I. Ferdinánd portréval, tanúsítvánnyal + 50c multicolor festett I. Mihály portréval tanúsítvánnyal T:2
31166.

2009. 50c multicolor festett "I. Ferdinánd" portréval, tanúsítvánnyal + 50c multicolor festett "I. Mihály" portréval tanúsítvánnyal T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
75db-os vegyes külföldi fémpénz tétel albumban, közte NSZK,NDK T:vegyes 75pcs of various coins in album, including FRG,GDR C:mixed
31167.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft