Könyvek: Történelem

Tételek száma: 180

Képes Krónika I-II. kötet. I. Latin eredeti hasonmás kiadás. II. A latin eredeti magyar fordítása, Bellus Ilona munkája, Kristó Gyula, Dercsényi Dezső, Csapodiné Gárdonyi Klára kísérőtanulmányaival. Bp., 1987, Helikon Kiadó. Angol, német és magyar nyelvű ismertető lapokkal. Kiadói műbőr kötés, eredeti foltos, sérült kiadói karton papír dobozban, a kötetek jó állapotban.
15343.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15344.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15345.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Az eredeteivel egybevetette és szerkesztette: Fázsy Anikó. Szakmailag ellenőrizte és a magyar kiadást jegyzeteivel kiegészítette: Kun Miklós és Zinner Tibor. Fordította: Benye János. Bp.,2000, Nagyvilág. Kiadói kartonált papírkötés.
15346.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Riccardo Niccoli: A repülés története. Fordította: Babits Péter. Bp.,2007, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
15347.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Krausz Tamás: Sztálin élete és kora. Bp., 2003, Pannonica Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15348.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Simon István - Szerencsés Károly: Azok a Kádári szép napok. Dokumentumok a 70-es évek történetéből. Bp., 2004 Kairosz.
15349.

Simon István - Szerencsés Károly: Azok a Kádári "szép" napok. Dokumentumok a 70-es évek történetéből. Bp., 2004 Kairosz.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ablonczy Balázs: Teleki Pál. (Egy politikai életrajz vázlata.) Élet-kép sorozat. Bp.,200,Elektra. Kiadói papírkötés.
15350.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Ota Kraus-Erich Kulka: Halálgyár. Bp., 1958, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
15351.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gróf Csáky István élete és munkássága. Összeáll.: Matolay Géza. Bp., é. n., Halász Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Részben elváló vászonkötésben, jó állapotban. Irredenta könyvjelzővel.
15352.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Badiny Jós Ferenc: Kaldeától Ister-gamig. I. kötet. A sumer őstörténet. Bp.,(1995),Orient Press Kft. II. kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Badiny Jós Ferenc (1909-2007) által aláírt példány.
15353.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Alton Douglas-Jo Douglas: Birmingham:The War Years. Warwick, 2002, Warwick Printing. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, angol nyelven. A szerzők által dedikált. / Paperbinding, with lot of black and white photograph, with autograph signatures of the authors.
15354.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft