Lewes, György Henrik [George Henry]: A philosophia története Thalestől Comteig. I, III. köt. Bp., 1876, 1878. Magyar Tudományos Akadémia. Aranyozott gerincű vászonkötésben, kissé szakadozott
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő. II. javított kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel
A franczia-magyar és magyar-franczia nyelv szótára. Dictionnaire français-hongroise et hongrois-français. I. rész 2. köt. Bp., 1892, Pallas. Kicsit laza, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.