Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 189

1976 Szántó Piroska album, 12 db színes ofszet, teljes, sérült papír mappában, 40×28 cm
15624.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötésben
15625.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyar festőművészet albuma. A magyar festészet fejlődése a régiektől az újakig. Tíz színes műmelléklettel számos műlappal és szövegképpel. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1904), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés,
15626.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15627.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Philippi Adolf: A képírás régi nagy mesterei színes képekben. - - szövegének fölhasználásával magyarázta Zsámboki Gyula. Bp.,(1910), Franklin-Társulat, VIII+108+120+1 p.+ 121 t.(színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos gerinccel.
15628.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Cherbuliez Viktor: Művészet és természet, Bp., 1893 Magyar Tudományos Akadémia kiadása, Kiadói egészvászon sorozatkötésben.
15629.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15630.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Eva Besnyő n halve eeuw werk. 1982, Feministische Uitgeverij Sara. + kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15631.

Eva Besnyő 'n halve eeuw werk. 1982, Feministische Uitgeverij Sara. + kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kandinsky (1866-1944) with an introduction and notes by Herbert Read. Faber and Faber. + Coronet Infinitive riches in a little room, 1937.
15632.

Kandinsky (1866-1944) with an introduction and notes by Herbert Read. Faber and Faber. + Coronet "Infinitive riches in a little room", 1937.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ramié, Georges: Ceramica di Picasso. Róma, 1974, Editori Riuniti. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15633.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gerő László: Történelmi városmagok. Építészeti hagyományok. Bp.,1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15634.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rudolf Wittkower: A humanizmus korának építészeti elvei. Fordította: Tatai Mária. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15635.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft