Órák

Tételek száma: 43

Doxa fém tokos zsebóra, másodpercmutatós, működik, számlap oxidált, sorozatszám:1412595
11255.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Alpha összecsukható utazó óra, műbőr tokban, elemcserére szorul, 7,5×7,5 cm
11256.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4 db óratest, alkatrészek
11257.

4 db óratest, alkatrészek

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tempic zsebóra, aranyozott működik
11258.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
4 db mechanikus óra alkatrésznek
11259.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13 db jó állapotú + egy két rosszabb zománc tábla ingás faliórákhoz a századfordulóról / Vintage enameled dials for stand watches
11260.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11261.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
cca 1880 John Myers and Co. Geneva. Svájci zsebóra kulcsos felhúzással, szép állapotú ezüst tokban. Műköső szerkezettel, kulccsal, számlapon hajszálrepedésekkel / Vintage Swiss silver pocket watch made for John Myers London with winding key. Tiny cracks on the dial d:5cm
11262.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Roamer Datoretro svájci kvarz férfi karóra, másodpercmutatóval, dátum és napszak kijelzővel, aranyozott óratokkal, rozsdamentes acél hátlappal, vízálló, bőr óraszíjjal, eredeti dobozában, működik, jó állapotban./ Roamer Datoretro swiss quartz man wristwatch, with secondhand, with calendar and daytime, with gilt watch case, with stainless steel back, water resistant, with leather watch strap, in original box, working, in good shape.
11263.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Graf von Monte Wehro nagyméretű automata karóra. Használatlan, új állapotban, fém szíjjal. d: 4,5 cm
11264.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
2 db MOM fa asztali óra, az egyik nem működik, 22x16 és 11x15 cm
11265.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Graf von Monte Wehro extravagáns mechanikus karóra működő, új állapotban bór szíjjal. Nagyméretű 4,3x4,3 cm
11266.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft