Nyomtatványok

Tételek száma: 192

12546.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1924 Az Érdekes Újság XII. évfolyam 1-51. szám. Festett, illusztrált egészvászon-kötésben,kopott borítóval.
12547.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1926. A síelés.Testnevelési utasítás II. rész. 24p.
12548.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1927-1930 5 db meghívó, reklám
12549.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
1928 Uj Idők. XXXIV. évfolyam második fele bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Félvászon-kötésben
12550.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szilassy Zoltán, Buday Barna: Köztelek zsebnaptár 1928. Bp., 1928., Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. 416 p. Kiadói vászonkötésben.
12551.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1929 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XLVI. évf. Bp.,1929, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 263 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, kissé sérült gerinccel.
12552.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
12553.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1930-1980 Vegyes nyomtatvány tétel, összesen 20 db, közte festményreprodukciós modern képeslapok (Rippl-Rónai), Willy Fritsch aláírt képeslap, kiállítási meghívók
12554.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930-2000 Vegyes papírrégiség tétel, több mint 20 db: fénykép tasak, okmányok, takarékbetétkönyv, reklám nyomtatványok
12555.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930-1937 7 db autós újság, és 2 db német nyelvű prospektus, összesen 8 db:  Magyar Autó Touring folyóirat 3 száma(1936.,VII. évf. 8.,10.,11.)+Auto folyóirat 2 száma (XXVII. évf.,3-4..17-18. szám,1937. februrár 15., 1937. szeptember 15.)+A kerék folyóirat 2 száma (IX. évf. 9-12. szám, X. évf. 6-7. szám, jubiláris szám.)A kerék c. folyóirat 1936-os számának a borítóját Radó György (1907-?)-Lányi Imre (?-?) grafikusok munkája.+cca 1930 BMW 50 PS Sechszylinder. Német nyelvű BMW prospektus, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. +cca 1930 55 PS Der Hanomag-Stürm. Német nyelvű prospektus, színes illusztrációkkal.
12556.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
13
cca 1930 Magyar Királyi Posta díszes távirat, Reményi József domborművéről készült dombornyomott képpel, 25x18,5 cm
12557.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft