Fotó Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1820362
12036
327
Photo
cca 1950 Sztály János (1899-1980): Up to the Mountain, jelzett vintage fotóművészeti alkotás, a hátoldalán feliratozott, a sarkainál apró gyűrődésekkel, 40x30 cm. 1820367
12037
327
Photo
cca 1950 Sztály János (1899-1980): "... Ki arra", jelzett vintage fotóművészeti alkotás, a hátoldalán feliratozott, 40x30 cm. 1822196
12038
327
Photo
cca 1938 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából, 5 db vintage fotó, kettő aláírva, egy pecséttel jelzett, 5,5x8,5 cm és 12,5x17 cm között 1820314
12039
327
Photo
1961 Vadas Ernő (1899-1962): Anyakecske és a gidája, pecséttel jelzett fotó, a sarkainál kis kopásnyomokkal, 18x24 cm. 1820329
12040
327
Photo
cca 1940-1950 Vadas Ernő (1899-1962): Kalocsai pár, pecséttel jelzett fotó,az egyik sarkánál törésnyommal, 18x24 cm. 1820319
12041
327
Photo
cca 1940-1950 Vadas Ernő (1899-1962): Lipicai, pecséttel jelzett fotó, 17x22 cm. 1714190
12042
327
Photo
Vattay Elemér (1931-2012): Dénes Miklós (?-?) fafaragó munkái, 3 db fotó, hátuljukon pecséttel jelzettek, 18×13 cm 1714182
12043
327
Photo
Vattay Elemér (1931-2012): Dénes Miklós (?-?) fafaragó munkái, 3 db fotó, hátuljukon pecséttel jelzettek, 18×13 cm 1821256
12044
327
Photo
cca 1972 Zsigri Oszkár (1933-?) jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotása, a szerző hagyatékából, 26x40 cm 1821253
12045
327
Photo
cca 1972 Zsigri Oszkár (1933-?): Tájkép, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 25,5x39 cm 767141
12046
327
Photo
cca 1980-1990 Ismeretlen szerző: Franciakulcs rugóval, 16x16 cm. 1425420
12047
327
Photo
cca 1940 Mise közben. Vintage fotóművészeti alkotás, jelzés nélkül. 19x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft