Fotó

Tételek száma: 245

cca 1940 Kocsmázók. Kaksa Rajmund tatai fényképész fotója. Hagyatékából. 18x13 cm
12024.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Katkó István: Fennkölt pillanat, jelzetlen fotó, 19,5×17 cm
12025.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1938 Korschelt Miklós (1900-1982): Pipázós portré, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás a szerző hagyatékából, 24x18 cm
12026.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1990 Kovács Melinda: Hátakt, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, 18x13 cm
12027.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1930-1940 H.B. Leon: New York, látkép felhőkarcolókkal, feliratozott fotó, 12x18 cm / cca 1930-1940 H.B. Leon: New York, 12x18 cm
12028.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1910-1915 Máté Olga (1878-1961) vintage műtermi fotója Évikéről, hideg pecséttel jelzett, a sarkán törésvonal, 22x16 cm
12029.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1940 Osoha László (1899-1970): Szántás Csurgó határában, 2 db vintage fotóművészeti alkotás, az egyik pecséttel jelzett, feliratozott, 14,5x21 cm és 17x22,5 cm
12030.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1930-1940 Pöltinger Gusztáv (Sopron) vintage fotóművészeti alkotása, jelzetlen, a szerző hagyatékából, 14x19 cm
12031.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

RARocz jelzésel: Parlament, Budapest, 1990. október 23., nagyméretű fotó, üvegezett keretben, 49×33 cm
12032.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

1911 Strelisky budapesti fényképész műterméből 2 db vintage fotó, egyik aláírva, a másik hidegpecséttel jelzett, 19x14 cm és 22,5x14 cm
12033.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1936 Szendrő István (1908-2000): Fel a padlásra, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás a szerző hagyatékából, 23x17 cm
12034.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1950 Sztály János (1899-1980): Friss-nyomok, jelzett vintage fotóművészeti alkotás, a hátoldalán feliratozott, 40x30 cm.
12035.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft