Fotó Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1764164
12024
327
Photo
cca 1940 Kocsmázók. Kaksa Rajmund tatai fényképész fotója. Hagyatékából. 18x13 cm 1823401
12025
327
Photo
Katkó István: Fennkölt pillanat, jelzetlen fotó, 19,5×17 cm 1256996
12026
327
Photo
cca 1938 Korschelt Miklós (1900-1982): Pipázós portré, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás a szerző hagyatékából, 24x18 cm 1822221
12027
327
Photo
cca 1990 Kovács Melinda: Hátakt, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, 18x13 cm 1784523
12028
327
Photo
cca 1930-1940 H.B. Leon: New York, látkép felhőkarcolókkal, feliratozott fotó, 12x18 cm / cca 1930-1940 H.B. Leon: New York, 12x18 cm 822502
12029
327
Photo
cca 1910-1915 Máté Olga (1878-1961) vintage műtermi fotója Évikéről, hideg pecséttel jelzett, a sarkán törésvonal, 22x16 cm 1501984
12030
327
Photo
cca 1940 Osoha László (1899-1970): Szántás Csurgó határában, 2 db vintage fotóművészeti alkotás, az egyik pecséttel jelzett, feliratozott, 14,5x21 cm és 17x22,5 cm 743219
12031
327
Photo
cca 1930-1940 Pöltinger Gusztáv (Sopron) vintage fotóművészeti alkotása, jelzetlen, a szerző hagyatékából, 14x19 cm 1773307
12032
327
11000
Photo
RARocz jelzésel: Parlament, Budapest, 1990. október 23., nagyméretű fotó, üvegezett keretben, 49×33 cm 1822191
12033
327
Photo
1911 Strelisky budapesti fényképész műterméből 2 db vintage fotó, egyik aláírva, a másik hidegpecséttel jelzett, 19x14 cm és 22,5x14 cm 1257081
12034
327
Photo
1936 Szendrő István (1908-2000): Fel a padlásra, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás a szerző hagyatékából, 23x17 cm 1820349
12035
327
Photo
cca 1950 Sztály János (1899-1980): Friss-nyomok, jelzett vintage fotóművészeti alkotás, a hátoldalán feliratozott, 40x30 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft