Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Tabáni panoráma, rézkarc, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1500002/Sz-Gyenes-Lajos-1890-1971-Tabani-panorama-rezkarc-papir-jelzett-21-5C39733-cm~II1818921
1818921
10077
327
Leírás: Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Tabáni panoráma, rézkarc, papír, jelzett, 21,5×33 cm
: moldován_péter