Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1339247
10327
327
Olvashatatlan jelzéssel: Romos házak. Litográfia, papír, 26×18 cm 1319439
10328
327
Olvashatatlan jelzéssel: Szabó Károly. Rézkarc, karton, 35×27 cm 1297379
10329
327
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi tógában. Linó, papír, 13×8 cm 1824899
10330
327
Olvashatatlan jelzéssel: Vadludak (33/180). Szitanyomat, papír, 26×22 cm 1824992
10331
327
Olvashatatlan jelzéssel: Budai utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, 35×50 cm 1825000
10332
327
Olvashatatlan jelzéssel: Az éjszaka képei II. Rézkarc, papír, 23×18 cm 1825017
10333
327
Olvashatatlan jelzéssel: Firenzei terasz. Rézkarc, papír, paszpartuban, 25×18 cm 1825247
10334
327
Jelzés nélkül: Krisztus levétele a keresztről. Ceruza, papír, sérült, üvegezett keretben, 32×24 cm 1818431
10335
327
Jelzés nélkül: Épülő szocializmus. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 19×29 cm 1821455
10336
327
Jelzés nélkül: Szocreál dekorációs tervek, vegyes technika, papír, különböző méretben 1825270
10337
327
Jelzés nélkül: Favágók. Olaj, vászon, keretben, 56×45 cm 1824921
10338
327
900
Jelzés nélkül: Lovak. Tűzzománc, réz lemez, keretben, sérült, 13×19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft