Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1820785
10291
327
4600
Varga Nándor Lajos(1895-1978): Kilátás a Halászbástyáról. Rézkarc, karton, 29×39 cm 1793624
10292
327
Vidéky Brigitta (1911-?): Virágos csendélet, olaj, karton, jelzett, fa keretben,35×45,5 cm 1790911
10293
327
Vrabély Alfréd (?-): Fokföldi ibolya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 38×48 cm 1754647
10294
327
11000
Karl Weinhold (1867-1925): Beethoven: A vihar, rézkarc, papír, jelzett (hagyatéki), kis sérüléssel, üvegezett fa keretben, 29×34 cm 1793619
10295
327
Weinträger Adolf (1927-1987): Téli táj '53, akvarell, papír, jelzett, üvegezett díszes fa keretben, 26,5×38,5 cm 1791385
10296
327
11000
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Hercules. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, kis szakadással, 52×34 cm 1776925
10297
327
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Mózes 1866. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, kis szakadásokkal, 55×37 cm 1290360
10298
327
Wittman Rezső (Gatto Nero) (1889-1972) : Férfi portré, karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, 27×22 cm 1821233
10299
327
Würtz Ádám (1927-1994): Illusztráció 1970. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×20 cm 1818349
10300
327
Zádor István (1882-1963): Lillafüred. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×34 cm 1825260
10301
327
Zádor István (1882-1963): Hebron. Litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17×25 cm 1818435
10302
327
Zádor István (1882-1963): Facsoport a Zagyva partján. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft