Nemes Török János (1900?-1980): Ex-libris Geruska Loránd, Gyermekáldás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~1500003/Nemes-Torok-Janos-1900-1980-Ex-libris-Geruska-Lorand-Gyermekaldas-Rezkarc-papir-jelz~II1419564
1419564
10651
327
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Nemes Török János (1900?-1980): Ex-libris Geruska Loránd, Gyermekáldás. Rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm
: ekb