Karancsi Sándor (1932-2003): Erotikus ex libris Illyés István. Színes... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~1500003/Karancsi-Sandor-1932-2003-Erotikus-ex-libris-Illyes-Istvan-Szines-rezkarc-papir-jelzett-~II1434630
1434630
10570
327
Ex libris - small-graphics
Leírás: Karancsi Sándor (1932-2003): Erotikus ex libris Illyés István. Színes rézkarc, papír, jelzett, 9.5x8 cm
: moldován_péter
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: