Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419529
10596
327
Ex libris - small-graphics
Valter Kraner(?-?): Ene Kraner ex libris. Horganymetszet, papír, jelzett, 9,5x5,5 cm 1419714
10597
327
Ex libris - small-graphics
Elvyra Katalina Kriauciunaite (1942-): Ex libris Aldonos. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, 4.5×3.5 cm 1433950
10598
327
Ex libris - small-graphics
Elvyra Katalina Kriauciunaite (1942-): Ex libris Aldonos. Rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, 4.5×3.5 cm 1414750
10599
327
Ex libris - small-graphics
László Anna (1946-):. Rézkarc. Jelzett. 15x20 cm 1419201
10600
327
Ex libris - small-graphics
László Anna (1946-): Elmúlás, rézkarc, papír, jelzett, 13x9 cm. 1419185
10601
327
Ex libris - small-graphics
László Anna (1946-): 2 db Buék. Rézkarc, papír, jelzett, 11x8 és 11.5×7 cm 1419631
10602
327
Ex libris - small-graphics
László Anna (1946-): Ex libris Herbert Schwarz. Rézkarc, papír, jelzett, 6x7 cm 1407698
10603
327
Ex libris - small-graphics
László Anna (1946-): 2 db Buék 1976. Rézkarc, papír, jelzett, 4,5×6 és 10,5×7,5 cm 1434675
10604
327
Ex libris - small-graphics
Mart Lepp (1947-): Ex libris. Rézkarc, papír, sorszámozott, jelzett, 14×7.5 cm 1419773
10605
327
Ex libris - small-graphics
Mart Lepp (1947-): Ex Libris Bruno ex libris. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplate, 10x80 cm 1419458
10606
327
Ex libris - small-graphics
Mart Lepp (1947-). Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 9x6, 9x13 cm 1419590
10607
327
Ex libris - small-graphics
Mart Lepp (1947-): HF. Egyedi mélyenyomás, papír, jelzett, 9,5x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft