5 db magyar és litván ex libris Rézkarc, papír, jelzett. . / Etched b... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/327/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~1500003/5-db-magyar-es-litvan-ex-libris-Rezkarc-papir-jelzett-Etched-bookplates~II1419821
1419821
10736
327
4800
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
4 800 Ft 12,97 EUR , 14,12 USD
Leírás: 5 db magyar és litván ex libris Rézkarc, papír, jelzett. . / Etched bookplates
: ekb