Bolhapiac Tételek száma: 276
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1819890
11304
327
Flea Market
1818703
11305
327
Flea Market
8 db dekoratív fém övcsat 1358328
11306
327
Flea Market
A Diadal Magyar Szivarkapapír és Szivarkahüvelygyár papírdoboza, 17x8x4 cm 1802070
11307
327
Flea Market
Radványi jelzéssel: Utcarészlet falikép, fa intarzia, 25×15 cm 1548310
11308
327
Flea Market
Haidekker női dizájn borítéktáska, bélyegekkel díszítve, barna műbőr, jelzett, újszerű állapotban, 29,5x14 cm 1701753
11309
327
Flea Market
Vegyes bizsu tétel (nyakláncok, karkötők), 10 db 1548381
11310
327
Flea Market
5 db hajpánt + 4 db masnis-virágos kitűző, jó állapotban 1798897
11311
327
Flea Market
Dupla füles alpakka kézmosó csésze, judaika, jelzett, m:6 cm, d:10 cm 1822192
11312
327
Flea Market
1821148
11313
327
Flea Market
Kugler Henrik Gerbeaud fa doboz, 19x13x5 cm 1821309
11314
327
5500
Flea Market
"Hirmann Ferencz fémárugyára Budapest" feliratú szecessziós fém tálka, 20×11 cm 1821280
11315
327
Flea Market
Csepel Vas- és Fémművek reklám toll + kulcstartó Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft