Bolhapiac Tételek száma: 276
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1806816
11352
327
Flea Market
Tevés műgyanta hamutartó, kis sérülésekkel, 12×12×5 cm 1811647
11353
327
Flea Market
Díszes legyező, kis sérüléssel, 32×59 cm 1811251
11354
327
Flea Market
Régi mérőpohár, jelzett, horpadásokkal, m: 7 cm 1811677
11356
327
Flea Market
Retro Sokol 404 rádió, nem működik, eredeti dobozában, 24×12 cm 1818479
11357
327
Flea Market
Vadászmotívumos réz dísztárgy, 12×14 cm 1818484
11358
327
Flea Market
Darumotívumos dekoratív réz tálka, 13×17,5 cm 1822367
11359
327
Flea Market
Vegyes bolha tétel: körzőkészletek, plakett, kosár. 1818721
11360
327
Flea Market
Vegyes kártya tétel, 5 csomag, közte tarokk is + egy lap kontrakt bridzs számítási táblázattal 1822364
11361
327
Flea Market
Vegyes bolha tétel: tollak, kanál, bizsuk. 1808126
11362
327
Flea Market
Pelikan indigó írógéphez, kb. 70 db 1806331
11363
327
Flea Market
1799621
11364
327
Flea Market
NDK-s papírtojás, csibés, kakasos díszítéssel, 15×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft