Bolhapiac Tételek száma: 276
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1812103
11474
327
Flea Market
Kenyai harcosok, intarziás fa kép, paszpartuban, fa keretben, 34×22 cm 1823506
11475
327
Flea Market
5 db gyógyászati eszköz:
Omron M3 automatic vérnyomásmérő, melegvizes palack, elektromos ágymelegítő, katétergyűjtő zsák 27 db, 1 db katéter, irrigátor kanna, változó állapotban. 1824289
11476
327
11000
Flea Market
AK-47 modern bajonett, AK-47 CCCP feliratú fém tokban, pengehossz: 34 cm, teljes hossz: 45 cm 1824272
11477
327
Flea Market
Indiai dísz gyerek szablya, kardhüvellyel, a kardhüvelyen a szövet sérült, hiányos, a pengén csorbával, penge: 33 cm, h: 43 cm, hüvely: 38 cm. 1824895
11478
327
Flea Market
Régi bonbonos doboz, benne 6 pakli francia kártyával, közte 2 pakli erotikussal is, további 7 db más féle kártyalappal. 1824798
11479
327
3200
Flea Market
Régi patika mérleg, 7 db súllyal, fa dobozban, valamint régi súlykészlet, hiánytalan, fa dobozban. 1824141
11480
327
Flea Market
G. Union ezüstözött fém gyertyatartó, jelzett, m: 28 cm 1824043
11481
327
Flea Market
Vasúti fém csille, szénnel, vasútmodell, 6x11 cm. 1824383
11482
327
Flea Market
Alpakka cukortartó, jelzett (MH20), üvegbetéttel, kis karcolásokkal, m: 6,5 cm, d: 12 cm. 1824352
11483
327
Flea Market
Réz szenes vasaló, vas betéttel, 16x18 cm. 1824332
11484
327
Flea Market
Súlykészlet, 9 db, (1 db 20 dkg, 2 db 10 dkg,1 db 5 dkg, 1 db 2 dkg, 2 db 1 dkg, 1 db 5 gr, 1 db 1 gr,) 2 hiánnyal, kissé sérült fa dobozban+ 1 db 5 kg, 1 db 2 kg, 1 db 1 kg, 1 db 50 dkg-os súlyok. 1824391
11485
327
Flea Market
Régi fém mérleg, réz tálakkal, kopott mérleg, 27x54 cm, réz tálak: 23x2,5 cm és 22,5x7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft