Könyvek: Vallás

Tételek száma: 68

16040.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Rimaszombati Kazai János: Zöld olajfaágat szájában hordozó Noé galambja. - Bártfa, 1708 -; Esze Tamás: Az eperjesi református egyházközség.  A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói XVII. szám.   Bp.,1944, Bethlen-Nyomda Rt., 52 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka.
16041.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Polgári Gáspár: Mérges golyóbis magyarábban magyar vitéz meggyászolására méltó mérges káromkodása -1706 - A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói VIII. szám. Bp.,1938, Bethlen-Nyomda Rt., 28+2 p. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, szakadt borítóval. Ritka.
16042.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16043.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szűcs Géza (szerk.): Példatár I. kötet. Győr, 1934. Evangélium. Történeti és életből vett példák. 488p. Modern, igényes műbőr kötésben,
16044.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
16045.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Geréb József: Az Olympos. Görög-római mythologia. Bp., 1901, Athenaeum. Vászonkötésben, jó állapotban.
16046.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16047.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Stern, S. G.: Machsor. Die sämmtlichen Festgebete der Israeliten. Wien, 1903, Josef Schlesinger. Héber és német nyelven. Sérült, részben elváló vászonkötésben.
16048.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kováts Ferenc Xaver (1743-1810): Tentamen Publicum e Theologia Morali, Quod Auctoritate, et Munificentia Illustrissimi, ac Reverendissimi. Domini, Domini Francisci Miklósi Dei, & Apostolicae Sedis G(r)atia Episcopi Magno-Varadienensis, Praelati Gratiosissimi. Positiones ex Tractatu de Justitia, et Jure. Magno-Varadini (Nagyvárad),(1806), Typis Antonii Gottlieb Maramarosiensis (Máramarosi Gottlieb Antal), 1 sztl. lev.+32 p.+1 sztl. lev. Fűzött papírkötés, kissé laza fűzéssel, latin nyelven.  Kováts Ferenc Xaver (1743-1810) kolozsvári székely szülők gyermeke. Jezsuita szerzetes. A Jezsuita rend feloszlatása után világi pap és a nagyváradi püspöki líceum teológia tanára.
16049.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16050.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kováts Ferenc Xaver (1743-1810): Tentamen Publicum, ex Theologia Morali. Quod Auctoritate, et Munificentia Illustrissimi, ac Reverendissimi. Domini, Domini Francisci Miklósi Dei, et Apostol. Sedis Gratia Episcopi Magno-Varadienensis, Praelati Gratiosissimi. Positiones e Tractatibus de Actibus Humanis, Peccato, Conscientia, et Legibus. Magno-Varadini (Nagyvárad),(1805), Typis Antonii Gottlieb Maramarosiensis (Máramarosi Gottlieb Antal), 1 sztl. lev.+31 p. Fűzött papírkötés, latin nyelven.  Kováts Ferenc Xaver (1743-1810) kolozsvári székely szülők gyermeke. Jezsuita szerzetes. A Jezsuita rend feloszlatása után világi pap és a nagyváradi püspöki líceum teológia tanára.
16051.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft