Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 77

Szilassy Alfonz: Cukrászipar. I. Anyagismeret, II. Üzemtani ismeretek, III. Termelés, IV. Árszabás, V. Az ipar gyakorlása. Ipari szakkönyvtár 45-47. Bp.,é.n.[1942] ,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 260+2 p. Kiadói félvászon-kötés.
15714.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Szilassy Alfonz: Sütőipar. I. Anyagismeret, II. Üzemtani ismeretek, III. Tésztaképzés, IV. Árszabás, V. Az ipar gyakorlása. Ipari szakkönyvtár 42-44. Bp.,é.n.[1943] ,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 266+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
15715.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15
Keményffi Gábor-Tóth Illés: Cukrászkönyv. Bp.,1958, Műszaki. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban. Megjelent 2100 példányban.
15716.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A jó házikonyha. A sűtés-főzés tudományának új kódexe. Összeállította bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp, é.n., Singer és Wolfner Rt. Kilencedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, de alapvetően jó állapotban.
15717.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Gróf Khuen-Héderváry Sándorné: A főzőkanál csodálatos meséi. 303 híres szakács titka. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1943, Szerzői kiadás, (Hornyánszky Viktor-ny.) Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, a kötéstáblák belsején a papírborítás hiányos, a kötése sérült, 17/18. oldal sérült, három lap kijár (193-198.)
15718.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15719.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15720.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gundel Károly-Reichardt György: A vendéglői felszolgálás kézikönyve.+Palkovics Ede-Dittmayer Andor: A szakácsművészet kézikönyve. Bp.,1926-1925, Stephaneum-Franklin. Átkötött félvászon-kötés, rossz állapotban, a második bekötött munka hiányos (64-77. oldalak között), a gerince sérült, a borítója sérült, kopott, sérült kötéssel, egy kijáró lappal, egy-két javított lappal.
15721.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
Szakátsy Gyula: A jövedelmező télialama termesztés. Magyar Gyümölcs 1. kötet. Bp.,1940, Magyar Gyümölcs, 152 p. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, az eredeti kiadói papírborítót is bekötötték, jó állapotban.
15722.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Bp., 1984, ÁKV. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés, szép állapotban.
15723.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Köhler Ernő: Szappanok és mosószerek készítése. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp.,1942, Magyar Vegyipari Szövetség, XVI+345 p.+11 táblázat. Kiadói papírkötés, foltos, két lap összeragadt (97/98-99/100), három lapszélen sérüléssel.
15724.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Füzes Endre: A gabona tárolása a magyar parasztgazdaságokban Bp., 1984. Akadémiai Kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15725.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft