Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 370

Goll János: Zenészeti műszótár zeneelméleti bevezetéssel. A Zenetanárok Orsz. Egylete zenészeti szakosztálya megbízásából szerkeszté Goll János. Bp.,[1885], Rózsavölgyi és Társa, 146 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
16467.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16468.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16469.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16470.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szántó Gábor: Mundérban mindhalálig. Zsarusirató. Bp.,é.n., ESZGÉ Bt. Kiadói papírkötés.
16471.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Machik József: Kereskedelmi levelező.... Bp., 1874. Szerzői. Korabeli félvászon kötésben. címlap javított. 295p.
16472.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Világirodalom gyöngyei sorozat 14 kötete. Bp., 1880-1890 Franklin. Kunossy, Szilágyi és Tsa. dombornyomott egészvászon sorozat kötésben.
16473.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Beöthy Zsolt: A magyar irodalom kis-tükre. Budapest, é.n., Athenaeum Rt., 216 p. Harmadik bővített kiadás. Kiadói Gottermayer féle aranyozott egészvászon kötésben,
16474.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Endrődi Sándor: A Magyar Költészet Kincsesháza. Bp., é.n. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. kiadása. Aranyozott egészvászon kötésben.
16475.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kozocsa Sándor: Kassai Vidor emlékezései - A művész születésének századik évfordulójára, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, Bp., képekkel, kiadói vászonkötésben, jó állapotban
16476.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gondán Felicián: Irodalomtörténeti összefoglalások. Pécs, 1914, Dunántúl Nyomda Rt. IV. kiadás. Kiadói papírkötés.
16477.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16478.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft