Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 370

16251.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Gúthi Soma: A vén kopó. Egy titkosrendőr emlékiratai. Bp.,1907, Kunossy,Szilágyi és Társa,(Kunossy Vilmos-ny.), 191+1 p. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
16252.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16253.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16254.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16255.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Jókai Mór: Színművek I-III. kötet. Bp.,1905, Franklin-Társulat. Második kiadás. Korabeli aranyozott festett szecessziós egészvászon-kötés, jó állapotban.
16256.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16257.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Első könyvünk. Az általános iskolák számára. Bp., [cca 1950], Tankönyvkiadó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
16258.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16259.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16260.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bocskai Papp Lajos: Történeti elbeszélések. Az ifjúság számára. II. füzet. Debrecen, 1862, Telegdi K. Lajos, 90+1 p. Kiadói fűzött papírkötés, megviselt állapotban, hiányos borítóval, laza, sérült fűzéssel, foltos.
16261.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16262.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft