cca 1930-1940 Rendőri igazoltatókönyvecske, kitöltetlen, kissé kopott... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/326/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500030/cca-1930-1940-Rendori-igazoltatokonyvecske-kitoltetlen-kisse-kopott-vaszon-kotesben-jo-C3~II1813621
1813621
12602
326
Printed Materials
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: cca 1930-1940 Rendőri igazoltatókönyvecske, kitöltetlen, kissé kopott vászon-kötésben, jó állapotban.
: pintér_henrietta
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: