Nyomtatványok

Tételek száma: 208

Szent Rókus Kórház Orvosi Kaszinó cca 1933. Rajzolta és linóleumba metszette Dönczy Lukács Ödön. 46 db hártyapapírral elválasztott linóleummetszetet tartalmazó zsinórfűzött füzet. A kórház orvosainak arcképei. Néhány hártyapapír hiányzik, egyébként jó állapotban. 17x20 cm
12622.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1934 A Jubilehe II. Országos bélyegkiállítás számozott meghívója. Hátoldalán rajzzal
12623.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1934 Két vasúttal kapcsolatos nyomtatvány. Utánfizetési és személydíjszabási kézikönyv, Kissé megviselt egészvászon kötésben 398p., + 1937 Magyar Vasúti Árudíjszabás.
12624.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1934 Tanu VII.-VIII. száma. Németh László kritikai folyóirata. Kecskemét + Németh László: Ember és szerep. Kecskemét, 1934, Tanu Kiadás. Első kiadás! Egybekötve, Egészvászon kötésben, kissé sérült gerinccel.
12625.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Eger. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 2. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, két térképpel.
12626.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szeged. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, két térképpel.
12627.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
12628.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1935 Magyar Úriasszonyok Lapja, XII. évf. 19-36. sz. Szerk.: Kertész Béla. Kopottas félvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel.
12629.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
12630.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12631.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
1936 Magyarság Évkönyve. Bp., Globus. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
12632.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12633.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft