Metszetek

Tételek száma: 48

M. Mannheimer Gusztáv Külvárosi szegények című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a Magyar festők sorozatból, 22×32 cm
11024.

M. Mannheimer Gusztáv "Külvárosi szegények" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 22×32 cm

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kernstock Károly Anya és gyermeke című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a Magyar festők sorozatból, 21×30 cm
11025.

Kernstock Károly "Anya és gyermeke" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 21×30 cm

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Zemplényi Tivadar Búcsúsok című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a Magyar festők sorozatból, 21×30 cm
11026.

Zemplényi Tivadar "Búcsúsok" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 21×30 cm

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1880 VII. Károly francia király, acélmetszet, Goupil & Compagnie, feliratozva, 20×16 cm
11027.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Die Kirche in Dürnstein, rézkarc, papír, feliratozva, 21×16 cm
11028.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1880 Jeanne dArc, 3 db acélmetszet, Goupil & Compagnie, 21×16,5 cm
11029.

cca 1880 Jeanne d'Arc, 3 db acélmetszet, Goupil & Compagnie, 21×16,5 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1840-1850 Festung Peterwardein an der Donau in Sirmien, Pétervárad vára, acélmetszet, papír, paszpartuban, 12×17 cm
11030.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
XIX. század Palais des Tuileries pris de la Terrasse, színes litográfia, Paris, Godard, üvegezett fa keretben, 18x25 cm/ 19th Century Palais des Tuileries pris de la Terrasse, lithography, Paris, Godard, in glassed wooden frame, 18x25 cm.
11031.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1850 Kaukázusi termálfürdők (Pjatyigorszk, Kiszlovodszk, Zseleznovodszk, Jesszentuki), acélmetszet, papír, paszpartuban, 25,5×31,5 cm /  cca 1850 Termal baths of the Caucasus (Pyatigorsk, Kislovodsk, Zheleznovodsk, Yessentuki), steel engraving, on paper, in passepartout, 25,5×31,5 cm
11032.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1880 6 db német/osztrák táj- és városképes metszet: Berchtesgaden, Salzburg, Ischl, stb., paszpartuban, különböző méretben
11033.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1880 6 db német/osztrák táj- és városképes metszet: Nürnberg, Eger in Böhmen, stb., paszpartuban, különböző méretben
11034.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
XIX. sz . Wiesbadent ábrázoló színezett fametszet igényes üvegezett keretben. 44x37 cm
11035.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft