Metszetek Tételek száma: 48
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1784686
11024
326
Engravings
M. Mannheimer Gusztáv "Külvárosi szegények" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 22×32 cm 1784679
11025
326
Engravings
Kernstock Károly "Anya és gyermeke" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 21×30 cm 1784676
11026
326
Engravings
Zemplényi Tivadar "Búcsúsok" című festményéről készült reprodukció, litográfia, papír, a "Magyar festők" sorozatból, 21×30 cm 1769386
11027
326
Engravings
cca 1880 VII. Károly francia király, acélmetszet, Goupil & Compagnie, feliratozva, 20×16 cm 1769207
11028
326
Engravings
Die Kirche in Dürnstein, rézkarc, papír, feliratozva, 21×16 cm 1769391
11029
326
Engravings
cca 1880 Jeanne d'Arc, 3 db acélmetszet, Goupil & Compagnie, 21×16,5 cm 1421387
11030
326
Engravings
cca 1840-1850 Festung Peterwardein an der Donau in Sirmien, Pétervárad vára, acélmetszet, papír, paszpartuban, 12×17 cm 1795551
11031
326
Engravings
XIX. század Palais des Tuileries pris de la Terrasse, színes litográfia, Paris, Godard, üvegezett fa keretben, 18x25 cm/
19th Century Palais des Tuileries pris de la Terrasse, lithography, Paris, Godard, in glassed wooden frame, 18x25 cm. 1421419
11032
326
Engravings
cca 1850 Kaukázusi termálfürdők (Pjatyigorszk, Kiszlovodszk, Zseleznovodszk, Jesszentuki), acélmetszet, papír, paszpartuban, 25,5×31,5 cm /
cca 1850 Termal baths of the Caucasus (Pyatigorsk, Kislovodsk, Zheleznovodsk, Yessentuki), steel engraving, on paper, in passepartout, 25,5×31,5 cm 1782130
11033
326
Engravings
cca 1880 6 db német/osztrák táj- és városképes metszet: Berchtesgaden, Salzburg, Ischl, stb., paszpartuban, különböző méretben 1782124
11034
326
Engravings
cca 1880 6 db német/osztrák táj- és városképes metszet: Nürnberg, Eger in Böhmen, stb., paszpartuban, különböző méretben 1769489
11035
326
Engravings
XIX. sz . Wiesbadent ábrázoló színezett fametszet igényes üvegezett keretben. 44x37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft