Festmények és grafikák Tételek száma: 351
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1752920
10269
326
30000
Urbán Gábor (1946-): Borozgatók. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm 1818042
10270
326
Varga Győző (1929-2015): Sohse kérdezz! Szén, papír, jelzett, 67×46 cm 1817953
10271
326
Varga Győző (1929-2015): Szőrnyű a te kínzókamrás. Szén, papír, jelzett, 67×46 cm 1663869
10272
326
Vasvári jelzéssel: Vitorlás. Olaj, karton, 48×38 cm 1817328
10273
326
Vaszary jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 29×39 cm 1814257
10274
326
11000
Vaszary jelzéssel: Gellértfürdő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm 1613154
10275
326
60000
Verebics Ágnes (1982-): Hátsó (2001). Olaj, vászon, jelzett (hátoldalán), keretben, 100×70 cm 1812275
10276
326
Vén jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, hajtás nyommal, felcsavarva, 80×60 cm 1815202
10277
326
Vén Zoltán (1941-): Dr. Tulp anatómiája rézkarc-papír kis szériás emléklapon 15x21 cm 1726536
10278
326
Vincze Győző (1925-2001): Dubrovnik, tus, papír, jelzett, 41,5×58,5 cm 1815204
10279
326
Wiederkomm Ervin: orvosok sorozat: Dunant rézkarc-papír kis szériás emléklapon 15x21 cm 1804511
10280
326
Wiettinghoff Evald (1826-1882): Lábfej tanulmány. Grafit, papír, jelzett, paszpartuban, 45×35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft