Festmények és grafikák Tételek száma: 351
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1799168
10195
326
PcsVm jelzéssel: Arc. Vegyes technika, papír, 29×21 cm 1812616
10196
326
Perlrott jelzéssel: Öregapó. Akvarell, papír, 41×28 cm 1814218
10197
326
Perlrott jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, 32×23 cm 1812408
10198
326
Pirk jelzéssel: Álló nő. Akvarell, papír, felcsavarva, 59×31 cm 1734857
10199
326
Porkoláb Sándor (1936-): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 24×21 cm 1743914
10200
326
28000
Rác András (1926-2013): Vénusz születése. Hidegzománc, farost, jelzett, apró hibával, 40×23 cm 1806813
10201
326
Remsey Jenő (1885-1970): Falusi házak, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×29,5 cm 1735122
10202
326
Rékassy Csaba (1937-1989): Táncsics Mihály. Rézkarc, karton, jelzett, 20×29 cm 1804690
10203
326
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (A 200 példányban megjelent 1913 Fünfzig Handzeichnungen mappából) 1818045
10204
326
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aktok. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 26×35 cm (1913 A 200 példányban megjelent Fünfzig Handzeichnungen mappából) 1813344
10205
326
Róna jelzéssel: Huszárok. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 60×84 cm 1794900
10206
326
Rutieh jelzéssel: Kacsák a tó felett. Olaj, vászon, keretben, 45×70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft