Festmények és grafikák Tételek száma: 351
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1761030
10109
326
Józsa János (1936-2016): Anya gyermekével, rézkarc, papír, jelzett, 15×9,5 cm 1752923
10110
326
30000
Kalcsó József (1952-): Ketten. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm 1817504
10111
326
Kass jelzéssel :Férfi fej. Szén, papír, 29×21 cm 1815043
10112
326
Kass János (1927-2010): Hermann Boerhaave rézkarc-papír, kis szériás emléklapon 15x21 cm 1815234
10113
326
Kass János (1927-2010): Tussal készült grafikája az általa tervezett bélyeget tartalmazó borítékon Bélyegmúzeum FDC-n, aláírt. 1806930
10114
326
Kassay jelzéssel: Téli táj, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 32×47 cm 1813068
10115
326
Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 22×22 cm 1799965
10116
326
Katona jelzéssel: Hegycsúcs. Olaj, karton, festék hibákkal, keretben, 20×29 cm 1812287
10117
326
Kádár jelzéssel: Gitározó akt. Szén, farost, vágott, 62×47 cm 1812586
10118
326
Kádár jelzéssel: Arc, akvarell, papír, 16×12 cm 1817407
10119
326
Kádár jelzéssel: Kompozíció, vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 15×10 cm 1804266
10120
326
120000
Kenézy jelzéssel: Hódoló 1926. Olaj, vászon, antik keretben, 96×94 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft