1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, tokban (32,64g/0.925/40mm) T:1- eredetileg PP
1995. "XIII. Ifjúsági Atlétiaki Európa Bajnokság - ENA" hátlapi gipsz nagyminta (153mm) + 1995. "XIII. Ifjúsági Atlétiaki Európa Bajnokság - ENA / Nyíregyháza Hungary" ezüstpatinázott emlékérem, aranyozott fém betéttel "CITVS ALTVS FORTVS - 1995. július 27-30. Nyíregyháza" (65mm) T:1-,2
2004. "9th Congress of the IFSSH, Budapest (A Kézsebészeti Társaságok Nemzetközi Szövetségének 9. Kongresszusa, Budapest)" jelzett Hollóházi porcelán plakett, hátoldalán számozott (479.), eredeti tokban (87,5mm) T:1,1-
DN Az Aranybulla függőpecsétjének jó minőségű másolata, aranyozott vörösréz, üreges, fúrt lyukkal a felfüggesztéshez (42,52g/65mm) T:1- / Hungary ND Good quality copy of the "Aranybulla" gilt Cu, hollow with holes for hanging (42,52g/65mm) C:AU