Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 76

1992. 1956-os forradalom aranyozott emlékérem (42,5mm) T:2
30530.

1992. "1956-os forradalom" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4. jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, tokban (32,64g/0.925/40mm) T:1- eredetileg PP
30531.

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993 szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, tokban (32,64g/0.925/40mm) T:1- eredetileg PP

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1995. XIII. Ifjúsági Atlétiaki Európa Bajnokság - ENA hátlapi gipsz nagyminta (153mm) + 1995. XIII. Ifjúsági Atlétiaki Európa Bajnokság - ENA / Nyíregyháza Hungary ezüstpatinázott emlékérem, aranyozott fém betéttel CITVS ALTVS FORTVS - 1995. július 27-30. Nyíregyháza (65mm) T:1-,2
30532.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
1995-2000. 5db-os aranyozott és ezüstözött naptárérem tétel az 1995, 1996, 1997 (2x) és 2000-es évekre, fa dobozban T:1(PP) kis patina
30533.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1996-2000. 3db klf aranyozott fém emlékérem honfoglalás és államalapítás témában, közte Lebó Ferenc (1960-) 1996. A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata; A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád Nagyfejedelem 896 (42,5mm) T:PP
30534.

1996-2000. 3db klf aranyozott fém emlékérem honfoglalás és államalapítás témában, közte Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata"; "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád Nagyfejedelem 896" (42,5mm) T:PP

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2004. 9th Congress of the IFSSH, Budapest (A Kézsebészeti Társaságok Nemzetközi Szövetségének 9. Kongresszusa, Budapest) jelzett Hollóházi porcelán plakett, hátoldalán számozott (479.), eredeti tokban (87,5mm) T:1,1-
30535.

2004. "9th Congress of the IFSSH, Budapest (A Kézsebészeti Társaságok Nemzetközi Szövetségének 9. Kongresszusa, Budapest)" jelzett Hollóházi porcelán plakett, hátoldalán számozott (479.), eredeti tokban (87,5mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2005. Országos Takarékszövetkezeti Borverseny ezüstözött Br díjérme (60mm) + 2006. Magyar Sporttudományért Aranyplakett - Magyar Sporttudományi Társaság 1996 kétoldalas, aranyozott fém emlékérem, tokban (70,5mm) T:1-
30536.

2005. "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" ezüstözött Br díjérme (60mm) + 2006. "Magyar Sporttudományért Aranyplakett - Magyar Sporttudományi Társaság 1996" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem, tokban (70,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
800 Ft
DN Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa kétoldalas, aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (71,01g/0.925/50mm) T:1,1- (eredetileg PP)
30537.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
DN Az Aranybulla függőpecsétjének jó minőségű másolata, aranyozott vörösréz, üreges, fúrt lyukkal a felfüggesztéshez (42,52g/65mm) T:1- / Hungary ND Good quality copy of the Aranybulla gilt Cu, hollow with holes for hanging (42,52g/65mm) C:AU
30538.

DN Az Aranybulla függőpecsétjének jó minőségű másolata, aranyozott vörösréz, üreges, fúrt lyukkal a felfüggesztéshez (42,52g/65mm) T:1- / Hungary ND Good quality copy of the "Aranybulla" gilt Cu, hollow with holes for hanging (42,52g/65mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
DN Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:2
30539.

DN "Pro Urbe / Budapest Főváros Tanácsa" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
DN Gróf Széchenyi István Br plakett, jelzett Berán kópia (71,5mm) T:2-
30540.

DN "Gróf Széchenyi István" Br plakett, jelzett Berán kópia (71,5mm) T:2-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
DN ELTE Ságvári Endre Gyakorló Iskola Br emlékérem (68mm) T:2
30541.

DN "ELTE Ságvári Endre Gyakorló Iskola" Br emlékérem (68mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft