800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Dr. Bita Dezső: A keresztény vallás Isteni eredete és szükséges volta korunk tényeivel szemben. Bp.,1875, Hunyadi Mátyás-ny., 576+V p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, az utolsó két lap kissé gyűrött.