Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 240

2 Budapest témájú kiadvány: - 	 Mesterházy Jenő: A budavári királyi palota hajdan és most. 3 alaprajzzal és 34 fényképmetszettel. A szerző hagyatéki pecsétjével! Bp., 1929, Hollósy + Mesterházy Jenő: Budavár visszafoglalása és a török emlékek fővárosunkban. Bp., 1936. Hollósy János
15024.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15025.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Ernst von Hesse-Wartegg: Die Wunder der Welt. I. kötet. Stuttgart-Berlin-Leipzig, ,Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Rengeteg egészoldalas és szövegközti fekete-fehér és egészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal a borítón, de alapvetően jó állapotban.
15026.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15028.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jászkunság. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Tudományos Egyesület évkönve 5. Szolnok, 2017, Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Tudományos Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
15029.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vághidi Ferenc: Páris és környéke. Cserépfalvi útikönyvek. Bp.,[1939], Cserépfalvi, Klein J.-ny.,139+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylapon Párizs térképpel, jó állapotban.
15030.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15031.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15032.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15033.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Leveldi Kozma György: A Beregmegyei Kaszinó százéves története. Bp.,(1941), Stádium. Kiadói félvászon-kötés, kissé deformált elülső kötéstáblával.
15034.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Béni Kornél et. al.: Csókakő a harmadik évezred küszöbén. Csókakő, 2010, Csókakő Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötésben.CD melléklettel, megjelent 1000 példányban.
15035.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15036.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft