6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Adorján Andor, Farkas Pál és Seres László: Forradalom és császárság I-VI. A francia forradalom I.-II., Napoleon.I.-III., A császárság I. Bp., 1913-14, Singer és Wolfner. Kiadói, festett, aranyozott, Gottermayer egészvászon-kötésben, gerincek kissé kopottak, egyébként jó állapotban