Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 500

16163.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kölcsey Ferencz munkáji. Kiad.: Szemere Pál. 1. köt.: Versek. Pest, 1832, Hartleben Konrád Adolf. Későbbi, javított, sérült félvászon kötésben.
16164.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bacher-Bodrog Pál: Idegen költők. Heine, Béranger, Byron és mások. Jaschik Álmos rajzaival. Bp., 1921, Bíró Miklós. Korabeli álbordás félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.
16165.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Iparosok olvasótára IX. (x2), X.,XX. kötet. Összesen 4 kötet. Szerk.: Mártonfy Márton. Bp.,1903-1914, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói egészvászon-kötés, változó többnyire megviselt állapotban, foltos, kopott borítókkal, részben hiányzó előzéklapokkal.
16166.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
James Joyce: Ulysses I-II. kötet. Fordította: Gáspár Endre. Bp., 1947, Nova Irodalmi Intézet, (Kalász-ny.),310+294 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az I. kötet fűzése kissé laza. Első magyar nyelvű kiadás. Számozott (1000/164.) példány.
16167.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16168.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Hevesi Sándor: Színház. Bp., 1938, Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban.
16169.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16170.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
[Molnár Jenő]: Seiffensteiner Salamon adomái. Bér Dezső és Zórád Antal szövegközti rajzaival. Borsszem Jankó könyvtára 1. sz. Bp.,1920, Borsszem Jankó. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos borítóval, kis sérüléssel a gerincen.
16171.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16172.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kriza János: Vadrózsák I-III. kötet. Székely népköltési gyűjtemény. Viski Károly bevezető tanulmányával. Bp.,1943, Bibliotheca, XX+195+175+215 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, folttal, jó állapotban.
16173.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dante Komédiája I. kötet: A pokol. Fordította Babits Mihály. Bp., 1913, Révai. A fordító dedikációjának kézírás-facsimiléjével. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói velúrkötésben. Jó állapotban.
16174.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft