Üvegtárgyak Tételek száma: 46
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1764243
11259
325
30000
Glass-objects
cca 1900 Muránói jégkockatartó kraklé kancsó, fújt, csavart fülű, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29 cm /
cca 1900 Murano blown glass craquelure jug, with twisted handle, without hallmark, in flawless condition, h: 29 cm 1764212
11260
325
30000
Glass-objects
cca 1910 Venezia-Murano Company ovális jardinier, rubinpácos, kézzel festett aranyozással, kopott, karcolással, jelzett, 12×7 cm, m:8 cm /
cca 1910 Venezia-Murano Company oval jardinier with hand-painted gilding, with signs of wear, 12×7 cm, h: 8 cm 1764256
11261
325
60000
Glass-objects
cca 1900 Johann Lötz Witwe, Klostermühle irizáló díszváza, tetején réz montírozással, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm /
cca 1900 Johann Lötz Witwe, Klostermühle iridescent vase with copper inlays, without hallmark, h: 25 cm 1788018
11262
325
Glass-objects
Tejüveg petróleumlámpa, apró csorbákkal, m: 42 cm 1375177
11263
325
Glass-objects
cca 1860 Emlékpohár, formába fúvott üveg, kétrétegű, hámozott, csiszolt, zománc festett, kopott aranyozott peremmel, m:14cm / circa 1860 Memorial Cup, mold blown glass, double-layer, peeled, polished, painted enamel, gold rim, m: 14cm 1375183
11264
325
Glass-objects
cca 1860 Emlékpohár, formába fúvott üveg, kétrétegű, hámozott, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:16cm / circa 1860 Memorial Cup, mold blown glass, double-layer, peeled, polished, painted enamel, gold rim, m: 16cm 1375166
11265
325
Glass-objects
cca 1860 Kothgasser stílusú emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:11cm / circa 1860 Kothgasser style glass, mold blown glass, polished, painted enamel, gold rim, m: 11cm 1375131
11266
325
Glass-objects
cca 1860 Emlékpohár, formába fúvott, hámozott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, egészen apró hibával, m:12cm 1375202
11267
325
Glass-objects
cca 1860 Emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:12cm /circa 1860 Memorial Cup, mold blown glass, polished, painted enamel, gold rim, m: 12cm 1646939
11268
325
Glass-objects
3 db üvegtárgy: sótartó, cukortartó, kiöntő, formába öntöttek, kis kopásokkal, különböző méretben 1787702
11269
325
Glass-objects
Fém tetős ólomkristály bonbonrei, hibátlan, m: 5,5 cm d:12 cm 1778697
11270
325
Glass-objects
Virágmintás üveg vizes kancsó, 4 db pohárral, kis kopásnyomokkal, m: 10 és 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft