Metzler & Ortloff porcelán kacsa békával, kézzel festett, jelzett, nag... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/325/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~7/Metzler-Ortloff-porcelan-kacsa-bekaval-kezzel-festett-jelzett-nagyon-apro-kopasokkal-m-~II1806260
1806260
11232
325
Leírás: Metzler & Ortloff porcelán kacsa békával, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, m: 8 cm
: vörös_iván