August Nowotny Altrohlau Karlsbad porcelán fali dísztányér, levonóképe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/325/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~7/August-Nowotny-Altrohlau-Karlsbad-porcelan-fali-disztanyer-levonokepes-jelzett-kopott-lepa~II1811283
1811283
11227
325
Leírás: August Nowotny Altrohlau Karlsbad porcelán fali dísztányér, levonóképes, jelzett, kopott, lepattanással, d: 24 cm
: vörös_iván