Plakát

Tételek száma: 43

1967 Műcsarnok, Picasso grafikái kiállítás plakát, javított szakadással, 82x57 cm
13002.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
cca 1970 Szépművészeti Múzeum egyiptomi kiállítás plakát, szélén kis szakadás, 81x56,5 cm
13003.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1970 Még a legkisebb sérülést is ... - balesetvédelmi plakát, 35×25 cm
13004.

cca 1970 "Még a legkisebb sérülést is ..." - balesetvédelmi plakát, 35×25 cm

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1977 Lúdas Matyi magyar rajzfilm plakát, hajtott, hajtásnál szakadt, 47x67 cm
13005.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1978 Graciela Rodo Boulanger (1935-): Art78 Washington kiállítás plakát, litográfia, 75,5x50,5 cm / Graciela Rodo Boulanger Art78 Washington exhibition poster, lithography, 75,5x50,5 cm
13006.

1978 Graciela Rodo Boulanger (1935-): Art'78 Washington kiállítás plakát, litográfia, 75,5x50,5 cm / Graciela Rodo Boulanger Art'78 Washington exhibition poster, lithography, 75,5x50,5 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1978 Joan Miró (1893-1983): Kiállítás plakát a madridi Kortárs Művészeti Múzeumban, litográfia, szélein apró szakadással, 68,5x49 cm / Miró Pintura, exhibition poster, Madrid, Museum of Contemporary Art lithography, 68,5x49 cm
13007.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1979 Viktor Csizsikov (1935-): Misa Mackó az 1980-as Moszkvai Olimpia talizmánja, plakát, Hungexpo kiadása, sarkában tűnyom, 38x25 cm
13008.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
cca 1980 Horizon Galleries Chicago Houston New York plakát, Cathy J. Bouchard festményével, 85x56,5 cm
13009.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1980 Christine Graf kiállítás plakát, a művész saját kezű aláírásával, 61,5x44 cm / Christine Graf folk art exhibition poster, Americana Revisited, signed, 61,5x44 cm
13010.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1980 Outis, Orosz István grafikusművész kiállítása a Komáromi Kisgalériában, plakát, hajtásnyomokkal, 64×90 cm
13011.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1980 Skála Coop reklámplakát, 80x56,5 cm
13012.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1980 Summa Gallery Brooklyn plakát, Ruth Rodman (1945-) festményével, 61x91 cm
13013.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft