Nyomtatványok

Tételek száma: 202

1926 Bp., Meghívó a Magyar Nemzeti Bálra, borítékkal
12860.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1926 Philips Metalix hordozható röntgenkészülék magyar nyelvű katalógusa, képekkel, szép állapotban
12861.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1926. A síelés.Testnevelési utasítás II. rész. 24p.
12862.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1927-1930 5 db meghívó, reklám
12863.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1928 Uj Idők. XXXIV. évfolyam második fele bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Félvászon-kötésben
12864.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szilassy Zoltán, Buday Barna: Köztelek zsebnaptár 1928. Bp., 1928., Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. 416 p. Kiadói vászonkötésben.
12865.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1929 Hölgyek naptára. Szerk.: S. Bokos Malvin. XLVI. évf. Bp.,1929, Légrády Nyomda és Könyvkiadó Rt., 263 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, kissé sérült gerinccel.
12866.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
12867.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1930-1940 Lokomotiv tehervonat N. 728-743. tervrajza, Budapest-Pécs vasút, szakadással, kis sérüléssel és folttal, 89x130 cm./ cca 1930-1940 Plan of goods train locomotive n. 728-743, Budapest-Fünfkirchener (Pécs) Eisenbahn, with tearing, small damage, and spotty, 89x130 cm.
12868.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
12869.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1930 75 db címereket ábrázoló német cigaretta gyűjtőkártya, fém dobozban, 4,5x3,5 cm
12870.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. nagyméretű gyógyszerészeti ismertetője, papírkötésben, jó állapotban, 28x39 cm.
12871.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft