Metszetek Tételek száma: 56
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1775831
11012
325
Engravings
1865 Csacsinovich Endre portréja, litográfia, papír, Vereby Soma/Pollák Testvérek, 48,5×31 cm 1775823
11013
325
Engravings
1853 I. Mária magyar királynő, litográfia, papír, a Családi lapok melléklete, 33,5×26,5 cm 1738660
11014
325
Engravings
cca 1850 Das neue Museum in Dresden, acélmetszet, 11×17 cm 1775814
11015
325
Engravings
Murillo után: Bartolomé Esteban Murillo portréja, litográfia, papír, jelzett, feliratozva, 27×19,5 cm 1780465
11016
325
Engravings
cca 1900 Rembrandt's Daughter, acélmetszet, A. H. Payne, Drezda/Lipcse, 25,5×20 cm 1780479
11017
325
Engravings
7 db különféle német acélmetszet, jelzettek, különböző méretben 1775820
11018
325
Engravings
Mária Anna Carolina királyné portréja, rézmetszet, papír, 27×19,5 cm 1780469
11019
325
Engravings
cca 1900 Haydn's Monument in der Peterskirche zu Salzburg, acélmetszet, Verlag von J. Poppel und M. Kurz, München, 20×13,5 cm 1780472
11020
325
Engravings
cca 1900 Neues Thor zu Salzburg, acélmetszet, Verlag von J. Poppel und M. Kurz, München, 20×13,5 cm 1380051
11021
325
70000
Engravings
cca 1800 Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias door M. Johan Meerman, heer van dalem en vuren: Getekend door Fugger en Gegraveerd door John, 22 nagyméretű metszetet tartalmazó mappa a XIX. század elejéről. Hozzá ismertető füzet: Beschrijving der Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias.12p. Jó állapotban, hiánytalanul. Félbőr kötésben. /
22 large engravings of Klopstock's Messias. engraved by John. Accompanied smaller booklet of text: Beschrijving der Plaaten van Klopstock's Messias. In half-leather case, in good condition. 1764599
11022
325
Engravings
cca 1870 Európai népviseletek. 4 db litográfia / European folkwear. 4 lithographies 15x24 cm 1432043
11023
325
Engravings
cca 1860 Leopold Müller(1834-1882): Ruine des Schloss Boskovitz vom Jahre 1814, metszet, jelzett a metszeten, restaurált, 12x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft