Jelzés nélkül: Vitorlások. Olaj, karton, keretben, 21×32 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/325/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~32/Jelzes-nelkul-Vitorlasok-Olaj-karton-keretben-21C39732-cm~II1749688
1749688
10302
325
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Vitorlások. Olaj, karton, keretben, 21×32 cm
: vörös_iván